میلاد غلام زاده

میلاد-غلام-زاده

سال تولد: ۱۳۶۷

محل تولد: ایران / شهر تهران

نمایش ها: مجری گری و خوانندگی

میلاد غلام زاده شومن ۳۰ ساله، پرانرژی و توانمند سیرک آفتاب متولد تهران است اما اصالتی دامغانی دارد. او کار هنری را از ۹ سالگی در گروه های تئاتر آغاز و در ۱۲ سالگی از طریق معاونت پرورشی آموزش و پروش به کلاس های استعدادهای فرهنگی راه پیدا کرد. در عین حال در کنار کار هنری تحصیلاتش را نیز در مقاطع عالیه ادامه داده است. میلاد کارشناس ارشد آنالیز عددی است که از گرایش های رشته ریاضی کاربردی محسوب می شود. خودش می گوید که بهترین شومن های دنیا تحصیلات علوم پایه دارند چون این رشته ها بداهه انسان را فوق العاده تقویت می کنند.

میلاد اولین فرزند و تنها عضو خانواده است که فعالیت هنری می کند. او در دوران دبیرستان به صورت همزمان نوازندگی و خوانندگی را آغاز کرده و همیشه دنبال ایجاد یک سبک جدید در اجرا و تلفیق خوانندگی و مجری گری بوده است. از شروع فعالیتش به عنوان مجری در شهرهای بسیاری از ایران اجرا داشته و خودش می گوید اجراهایش در جزیره کیش و شهر اراک بهترین اجراهای زندگی اش بوده اند. میلاد از سال ۹۴ با سیرک آفتاب آشنا شده و اکنون یکی از قدیمی ترین هنرمندان ماست. وقتی نظرش را در مورد همکاری با سیرک آفتاب پرسیدیم به ما گفت: «همکاری با سیرک آفتاب یکی از بزرگترین و بهترین اتفاقات زندگی من بوده و آن را از الطاف خداوند می دانم.»

میلاد می گوید بهترین کتابی که خوانده مجموعه کتب آیین مراقبه نوشته اوشو بوده و در میان تیم های فوتبال عاشق تیم پرسپولیس است. ورزش مورد علاقه او تنیس روی میز است و در اوقات فراغت به انجام این ورزش می پردازد. بیشتر فیلم های کمدی ایرانی می بیند اما در میان مجموعه های خارجی فرار از زندان را بیشتر از بقیه می پسندد. در پایان از آرزوی میلاد پرسیدیم و او به ما گفت: «بزرگترین آرزوی زندگیم این است که یک فرزند پسر داشته باشم و بتوانم همه تجربیاتی که در این سال ها کسب کرده ام رادر اختیارش بگذارم. اطمینان دارم که فرزندم یکی از بهترین شومن های بین المللی کشورمان ایران خواهد بود».