Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/aftabsho/public_html/index.php:160) in /home/aftabsho/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/Buffer/class-cache.php on line 214
محمد امین اسماعیل زاده - سیرک بین المللی آفتاب

محمد امین اسماعیل زاده

محمدامین اسماعیل زاده

سال تولد: ۱۳۶۸

محل تولد: ایران / شهر تهران

نمایش ها: مجری گری و خوانندگی

محمدامین اسماعیل زاده در تابستان ۱۳۶۸ در خانواده ای هنردوست به دنیا آمد. محمدامین در سال های اول زندگی، مهارت خواندن را با استعدادی خدادادی در زمینه قرائت قرآن آموخت و پیش از شروع مدرسه و تحصیل، موفق به کسب رتبه های کشوری در این زمینه شد. بعدها دوره های آواز و دستگاه های موسیقی سنتی را تحت نظر اساتید آموخت و به موازات آن نوازندگی را در سازهای کوبه ای و تخصصاً دف و تنبک به مرحله مهارت رساند.

بیان شیرین محمدامین در حفظ لطیفه ها و داستان ها و همینطور صدای خوش در کنار نوازندگی تنبک خواه ناخواسته او را به یک صحنه گردان بی نیاز تبدیل کرده بود. یکی دیگر از استعدادهای او در سرودن شعر در همان سنین ابتدایی کم کم بروز یافت و بعد ها توانست در جشنواره های مختلف حضور چشمگیر و موفقی داشته باشد و تقدیر فرهنگستان هنر از وی در سال ۱۳۸۷ یکی از افتخارات زندگی اوست و کتابی از وی به زودی منتشر خواهد شد.

محمدامین بعدها در رشته های خبرنگاری و گویندگی مشغول شد و کار خود را در این زمینه ادامه داد. وی در کنار تحصیل در رشته ادبیات، همواره بالاترین افتخار خود را شرکت دوره های تکرار ناشدنی شرح و بسط گلستان و بوستان سعدی، توسط استاد الهی قمشه ای می داند و جمله به یاد ماندنی دکتر شفیعی کدکنی خطاب به وی که «شما شعر خوب می خوانید، بروید و ادبیات درس بدهید» باعث شد امسال یازدهمین سال تدریس دروس ادبیات و جامعه شناسی را سپری کند.

اولین اجرای صحنه محمد امین اسماعیل زاده در سن ۱۷ سالگی در سازمان ملی جوانان از بزرگترین جهش های زندگی هنری وی بود، که در این زمینه از او چهره ای توانمند و قدرتمند ساخت و مدت ها به اجرای صحنه، طنز و جنگ های محیطی و سالنی پرداخت. تلفیق دلنشینی از هنرهای موسیقی، شعر و خوانندگی، قدرت بیان، بداهه خیره کننده و ارتباط کلامی وی با مخاطب، از وی شخصیتی توانمند در گویندگی و اجرا و نمایش ایجاد کرد.

محمد امین از تابستان سال ۱۳۹۶ همکاری خود را با سیرک ما آغاز کرد و نتیجه اش شد لذت بی اندازه میهمانان از دو ساعت پر انرژی و به یاد ماندنی در چادر سیرک بین المللی آفتاب.