سزار

سزار

سزار (Sezar)

سال تولد: ۱۳۶۷

محل تولد: ایران / شهر شیراز

نمایش ها: شلاق اسپانیایی و آتش بازی

محمد نارویی معروف به «سزار» هنرمند ۳۰ ساله سیرک آفتاب متولد شهر راز، شیراز و اصالتا جنوبی است. او از کودکی علاقه زیادی به هنرهای رزمی داشته و از ۱۰ تا ۲۰سالگی در سبک های مختلف رزمی (کونگ فو، تکواندو، کیک بوکسینگ، فول کنتاک و …) مقام های قهرمانی استانی، کشوری و همچنین بین المللی را کسب نموده است. او اکنون داری مدرک مربی‌گری رسمی از فدراسیون ورزش‌های رزمی می باشد.

سزار همچین به خاطر علاقه زیاد به بازیگری اکشن در این مسیر هم فعالیت‌های داشته و با تلاش بسیار توانسته است توانایی‌های خود را در بازیگری اکشن نمایش دهد. او پس از مدتی به برنامه استعدادیابی تلویزیونی از جمله برنامه کی هستی شبکه اول سیما و رکورد شبکه سه سیما دعوت و نمایش او از شبکه های مختلف سیما پخش شد. همین امر باعث شد پیشنهاداتی از سوی کارگردانان داشته باشد اما متاسفانه در یکی از صحنه های بدل کاری آسیب شدیدی دید و چند سالی دور از ورزش خانه نشین بود و شرایط سختی را می گذراند. تا اینکه در دوران نقاهت یک گروه سیرک به شیراز می آیند و به دعوت دوستان سزار به تماشای آن سیرک می رود و آنجا با هنر سیرک آشنا می شود. سزار به پیشنهاد دوستان در سال ۸۵ وارد گروه سیرک می شود و با آیتم های آتش بازی، شلاق اسپانیایی، پرش از حلقه مرگ، یوگا و همچنین حرکات هوایی کوبیک برنامه های مختلف را به اجرا می گذارد.

سزار در بیشتر سیرکهای ایرانی و خارجی اجرای نمایش داشته که از جمله این سیرک ها می توان به سیرکهای عربی عمان و دبی، سیرک های چین و به تازگی سیرک آفتاب اشاره کرد. سزار بازیگری را هم به صورت جدی ادامه می دهد. او در فیلم های سینمای چون فیلم نهنگ عنبر۲ به کارگردانی سامان مقدم، فیلم سینمایی کله سرخ به کارگردانی کریم لک زاده و چند تله فیلم دیگر اجرای نمایش داشته و جزو استعدادهای برتر ورزشی و همچنین برنامه تلویزیونی ستاره آریایی می باشد.

او درباره علاقه مندی ها و هیجانات زندگی اش به ما می گوید: «مواقع بیکاری ورزش می کنم، ساز دهنی می زنم و شلاق اسپانیایی می بافم. هدفم خلق هنرهای جدید است و سعی می کنم زندگی را برای خودم هیجان انگیز کنم. تلاش دارم از زندگی لذت ببرم و با هنرهای که اجرا می کنم بتوانم همین حس به تماشاچیان منتقل کنم».